Piligriminė kelionė į Šventąją Žemę

 Programa / 2020.03.07-14
I DIENA (Nazaretas

Skrydis į Tel Avivą iš Kauno arba Vilniaus oro uostų. Iš Tel Avivo vykstame į Nazaretą. Apsistojame svečių namuose. Pasivaikščiojimas po miestą - Šv. Mišios Apsireiškimo bazilikoje. Vakarienė viešbutyje.
II DIENA (Galilėja

Aplankome biblines vietas Galilėjoje. Kana, Tiberiados ežeras arba Galilėjos jūra. Palaiminimų kalnas - pagal galimybes švenčiame Šv. Mišias, Šv. Petro namai Kafarnaume, Duonos padauginimo bazilika Tabgoje. Pusryčiai ir vakarienė viešbutyje. Pietūs Galilėjoje ant jūros kranto. Nakvynė Nazarete.
III DIENA (Galilėja

Vykstame į Taboro kalną - Šv. Mišios Jėzaus atsimainymo bazilikoje. Pietūs ir edukacinė programa I a. Nazareto kaime. Vakarienė ir nakvynė Nazarete viešbutyje. Vakaro malda Apsireiškimo bazilikoje.
IV DIENA (Jeruzalė

Iš ryto vykstame į Jeruzalę, apsistojame svečių namuose. Pietūs. Getsemanės sode planuojame švęsti Šv. Mišias, aplankome Visų Tautų baziliką, ortodoksų Marijos kapo bažnyčią. Vakare aplankome Raudų sieną. Vakarienė svečių namuose. 
 
V DIENA (Dykuma. Jerichas, Negyvoji jūra

Ryto malda - Kryžiaus kelias senamiesčio gatvėmis (Via Dolorosa). Išvykstame į dykumą, aplankome Jėzaus Krikšto vietą, Negyvąją jūrą (maudomės). Užsukame į Jerichą - seniausią pasaulio miestą - pietūs. Iš tolo matome Gundymų kalną. Grįžtant sustojame šalia Šv. Jurgio vienuolyno. Pusryčiai ir vakarienė svečių namuose. Pietūs Jeriche.
VI DIENA (Jeruzalė

Jeruzalė - Siono kalnas, dar vadinamas Dovydo miestu, aplankome Marijos Dangun Ėmimo baziliką, Sekminių vietą, paskutinės vakarienės menę - Šv. Mišios. Pietūs. Po pietų laisvas laikas apsipirkti Jeruzalės turguje. Vakaro malda su pranciškonais Kristaus Kapo bazilikoje. Pusryčiai ir vakarienė svečių namuose. Pietūs mieste.
VII DIENA (Betliejus

Vykstame į Betliejų - Dovydo miestą. Aplankome Piemenėlių lauką - Šv. Mišios, Kristaus Gimimo grotą, Šv. Kotrynos baziliką, Jeronimo koplytėlę. Pagal galimybes aplankome Betaniją. Pusryčiai ir vakarienė svečių namuose, pietūs Betliejuje.
VIII DIENA (Jeruzalė Tel Avivas

Pusryčiai svečių namuose. Vykstame į Tel Avivo oro uostą. Skrydis į Kauną arba Vilnių.
 .